Košík
Registrovat se

HESLO:

Naši dodavatelé

AGRO LEMI

Rodinná farma u Rájce hospodařící především s koňmi, ovcemi a slepicemi.

→ Více

Biofarma Machovi

Rodinná farma, která pěstuje bio zeleninu, luštěniny a obiloviny. Certifikovaní zemědělci, kteří hospodaří ekologicky od samého začátku v roce 1992. Jejich sídlem je Osová Bítýška na Vysočině

→ Více

Ekofarma Na Zvolenci

Certifikovaná biofarma, která v Dolních Bojanovicích pěstuje zeleninu a brambory.

→ Více

Farmář Jakub Doležal

V Troubsku navazuje na dávnou tradici svých předků - rolníků. Snaží se spolupracovat s přírodou, používá jen nezbytné množství chemických přípravků.

→ Více

Hlívenka s.r.o.

Sociální podnik HLÍVENKA s.r.o. se věnuje vytváření chráněných pracovních míst pro hendikepované lidi a podpoře osob s omezenými pracovními schopnostmi. Zajišťuje pěstování hlívy ústřičné a žampionů.

→ Více

Kozojedský dvůr

Farma, které se zaměřuje na chov bílých krátkosrstých koz, ovcí Suffolk a východofríských a skotu. Hospodaří v režimu ekologického zemědělství.

→ Více

PRO-BIO

Přední český dodavatel trvanlivých biopotravin. Doplňujeme jejich produkty svou nabídku a snažíme se vybírat ty, které pochází od místních farmářů (ne vždy je to bohužel možné).

→ Více

Rodinný pivovar Bukovar

Začínající jihočeský pivovar, který pečlivě vybírá použité suroviny a produkuje různé pivní speciály.

→ Více

Sedmikráska

Ručně vyráběné bylinkové čaje a sirupy. Rodinná farma u Jimramova.

→ Více

Vinařství Plaček

Rodinné vinařství u Moravských Bránic, které vína vyrábí šetrně na bázi integrovaného zemědělství. Vína z této vinice jsou pravidelně oceňována prestižními medailemi.

→ Více

Ekofarma Baucis

Ekofarma Baucis se zaměřuje na pěstování BIOzeleniny. Nachází se na Českomoravské vrchovině, asi 50km severozápadně od Brna, mezi obcemi Bystřice nad Pernštejnem a Štěpánov nad Svratkou. Výměra farmy je 36ha, z toho je 11 ha orné půdy.

→ Více

Helena Pečnerová

U hájenky v Moravském krase chová Hela Pečnerová stádo koz. Zvířata se pasou celoročně ve volném výběhu, občas se proběhnou i po lese.

→ Více

Hokajdo

→ Více

Horňácká farma

Horňácká farma sídlí v Hrubé Vrbce naproti evangelickému kostelu. Tato certifikovaná bio farma považuje ekologické zemědělství za pokrokový a moderní způsob hospodaření, který staví na tisíciletých zkušenostech našich předků. Na statku chovají skot, prasata, miniprasata, ovce, kozy, husy, koně a jednoho osla.

→ Více

Miroslav Horut

Statek se zaměřuje na chov dojeného skotu, s důrazem na důstojný život zvířat. Kravičky se pasou na pastvinách v podhůří Beskyd. Farma prodává jejich mléko, sýry, jogurty...

→ Více

Rodinné pekařství Ořešín

Brněnské pekařství, které vyrábí kváskové chleby a bagety, částečně z celozrnné mouky. A peče vynikající koláče.

→ Více

Včelařství Židek

Včelař z Nosislavi zpracovávající med ručně, používá úplné minimum postřiků.

→ Více

Zahrádkářská produkce

Příležitostné přebytky ze zahrádky od různých dodavatelů. Všichni pěstují přírodně a nepoužívají chemické prostředky. Tato produkce není registrována jako zemědělská živnost, spadá pod § 2e odst. 2 zemědělského zákona.

→ Více

Hokajdo Brno, info@hokajdo.cz     |     webmasterka: Radka Jarušková - radka@slunovrat.info     |     design: Olda Fikejs